Dr n. med. Rafał Pabiańczyk, specjalista chirurgii plastycznej


Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

specjalista chirurgii plastycznej

Konsultacje lekarskie: poniedziałek 15.00 – 17.00

Absolwent wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej 10 letniej pracy zawodowej wykonał ponad 2000 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.

Dr Pabiańczyk głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarz, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetka, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn.

Dr Pabiańczyk jest pasjonatem swojej pracy. Uważa, że dobry efekt operacji jest związany z połączeniem umiejętności technicznych i wyczuciem estetycznym chirurga. Cechuje się wyjątkową starannością i precyzją wykonywanych zabiegów, a zadowolenie pacjenta jest jego najwyższym priorytetem. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy, polskich oraz zagranicznych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.