Dr n. med. Joanna Sułowicz, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznejDr n. med. Joanna Sułowicz
specjalista dermatolog-wenerolog
specjalista w zakresie medycyny estetycznej

konsultacje lekarskie: czwartek: 10.20 – 12.40

 

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalnością naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.Jest autorką licznych prac naukowych.

W 2012 roku ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Pani Doktor jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jest uczestnikiem licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging. Ponad to jest szkoleniowcem  z zakresu technik wypełnień, mezoterapii oraz nici PDO.

Jako lekarz dermatolog przede wszystkim dba o zdrowie swoich Pacjentów, a jako specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej, również o ich wygląd.

Jej główną dewizą oraz celem do osiągnięcia prowadząc swoich Pacjentów jest naturalne piękno.