Dr n. med. Karolina Hydzik-Sobocińska, specjalista otolaryngolog
dr n. med. Karolina Hydzik-SobocińskaRejestracja online
specjalista otolaryngolog

konsultacje lekarskie: środa 15.15 -17.00

 

Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po szkoleniu specjalizacyjnym w Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu otolaryngologii i kontynuuje w nim pracę do dnia dzisiejszego. Prowadzi zajęcia praktyczne i wykłady dla studentów UJ CM oraz Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców. W 2013 roku obroniła doktorat z zakresu leczenia operacyjnego przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych kursach, szkoleniach i sympozjach. Jest autorem wielu publikacji z zakresu leczenia schorzeń zatok przynosowych.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Sekcji Rynologii Chirurgii Plastycznej Twarzy

 


Dr n. med. Rafał Nieckarz, specjalista otolaryngolog

 

dr n. med. Rafał Nieckarz
specjalista otolaryngolog

zabiegi operacyjne

 


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii w Gliwicach oraz w Klinikum Bremerhaven Akademisches Lehrkrankenhaus der Universtat Gottingen, Hals, Nasen Ohrenklinik.

Po blisko 7 latach pracy w Klinice Uniwersyteckiej w Krakowie, rozpoczął współpracę z oddziałem Otolaryngologii w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem farmakologicznym i chirurgicznym schorzeń laryngologicznych  z zakresu chorób nosa, zatok przynosowych, uszu, gardła, krtani i ślinianek u dzieci i dorosłych.

 

Świadczone usługi w  SCM clinic :

 • diagnostyka i leczenie:

  schorzeń nosa,
  zatok przynosowych,
  gardła,
  uszu,
  gruczołów ślinowych.

 • kwalifikacja do zabiegi operacyjnych
 • zabiegi operacyjne